Betonové stěrky – Tomáš Rücker

Všechna hodnocení jsou dostupná na nejremeslnici.cz

Betonová stěrka na krb

Jsme moc spokojení s odvedenou prací od pana Tomáše Rückera. Přesně nám vytvořil dílo, dle našich požadavků a představ. Můžeme doporučit!

Lukas P., 27. 6. 2023

Aplikace dekorativní stěrky

S výsledkem práce jsme spokojení. S panem Rückerem výborná komunikace, skvěle odvedená práce. Spolupráce bude pokračovat.

Marta K., 13. 8. 2019

Malířské práce 1+1

Profesionální přístup. Před vlastní realizací pan Rücker obhlídl stav a na základě toho stanovil cenu, která byla dodržena. Provedení dle dohody, z prací jsem maximálně spokojen včetně čistoty po skončení prací.
Termíny byly dodrženy.

Vítězslav S., 10. 6. 2018

Malířské práce

Pan Rücker navrhl vhodný postup, jak vyřešit náročnější zadání tak, aby se cena příliš nenavyšovala. Jednalo se o byt v pronájmu, kterého nejsem majitelka, kde už bylo několik vrstev malby po bývalých nájemnících a stop po neodborných zásazích včetně různých nerovností po odstraněných poličkách a odlupující se omítky. Přípravu stěn měl hotovou rychle a zbyl i čas na další opravu drolícího se schodku mezi místnostmi (rekonstrukce a vhodný nátěr) a nezbytnou korekci stropu ve druhém bytě, jak jsem žádala. Celá práce zabrala 4 dny.

Zuzana M., 7. 6. 2018

Vymalování 2+kk (50m2)

Naprosto profesionální přístup. Pan Rücker přijel i na vlastní náklady byt obhlédnout, domluvit se na postupu, či zda bude třeba oškrábat stěny. Také navrhl místa která bylo vhodné speciálně ošetřit, aby nedošlo k umaštění (okolí sporáku).

Miroslav S., 26. 10. 2017

Malířské práce (rodinný domek)

S realizací naprostá spokojenost, sjednaný termín i dohodnutá cena dodrženy, komunikace při sjednávání zakázky i v průběhu realizace věcná a bez problémů.

19. 6. 2017

Výmalba celého bytu 3+kk

Velmi dobrá komunikace, dodržen termín dodání, závady jsme neobjevili, dobré poradenství ohledně údržby.

Magda S., 14. 6. 2017

Realizace stěrky v interiéru bytu

Celkově spokojenost s výsledkem, pan Rucker je vstřícný, komunikuje a snaží se řešit operativně i potíže v našem případě s uchycením krytek vypínačů po nánosu vícevrstevné stěrky.
Určitě mohu doporučit.

Jan P., 11. 5. 2017

Malování pokoje a chodby

Pan Rucker je velmi profesionální řemeslník a milý člověk. Vedle výmalby byl také nad rámec sjednané práce schopný a ochotný opravit práci po zedníkovi, tak aby konečný výsledek mohl být dokonalý. VELKÝ DÍK, VŘELE DOPORUČUJI!

Veronika T., 13. 1. 2017

Vymalování pokojů

Pan Rucker jednal velmi vstřícně. Vše proběhlo přesně dle domluvy. Práce je provedena velice precizně, zejména opravy zdí před finálním nátěrem. Z důvodu velkého množství oprav hrozilo zpoždění termínu dokončení zakázky, ale pan Rucker okamžitě domluvil spolupráci s kolegou a vše proběhlo báječně. Místnost nám předal čistou s minimální nutností úklidu.
Můžu jen doporučit.

Haitmarová P., 18. 2. 2016

Vyrovnání stěn a vymalování

Dohodnutý termín byl dodržen, komunikace s dodavatelem naplnila moje očekávání a po realizaci celého díla se zatím žádná viditelná vada neobjevila, takže tuhle firmu mohu určitě doporučit :-).

Vlastimil S., 19. 11. 2015